SPOLEČNOST

Naše společnost byla založena v roce 2002. Zpočátku jsme se zabývali pouze návrhem měřících přípravků a softwaru. Veškeré dílce jsme vyráběli v kooperaci s místními nástrojárnami a vlastními silami prováděli montáž a oživení.

Později jsme firmu rozšířili o malou mechanickou dílnu, abychom mohli našim zákazníkům poskytovat lepší servis. 

V roce 2010 došlo k dalšímu rozšíření firmy, kdy jsme se přestěhovali do větších prostor a  doplnili další strojní vybavení. 

V roce 2014 jsme se přesunuli do vlastního objektu na Velešínském Nádraží, což nám umožnilo další rozšíření strojního parku a technologických možností.

Hlavním oborem naší činnosti je konstrukce a výroba měřících přípravků a zkušebních strojů ovládaných pomocí PC. Naší specializací je výroba přesných měřících přípravků pro měření velkých sérií na bázi vzduchových měřidel. 

Návrh a konstrukce je prováděna pracovníky společnosti, výroba dílců pak ve vlastní dílně, ve vyjímečných případech v kooperaci.

Obvyklým schématem spolupráce se zákazníky je zpracování kompletní nabídky na měření na základě předaného výkresu dílce, který má být měřen. 

Na konci roku 2006 se společnost stala držitelem ochranné známky Aeropan™ pro oblast Česka, Slovenska, Německa a Polska.

V současné době se zaměřujeme další zlepšování kvality námi nabízených výrobků a služeb.