AEROPAN B

Aeropan B

Aeropan B je vyhodnocovací jednotka primárně určená pro připojování vzduchových měřidel, resp. komplikovanějších vzduchových měřících přípravků. Jednotka pracuje na principu převodu tlaku na délkový rozměr.

Základem přístroje jsou prvky používané v přístrojích řady Aeropan A. Hlavním rozdílem oproti Aeropanu A je sloučení pneumaticko-elektrického převodníku, PC a monitoru do jediného kompaktního přístroje. Hmotnost kompletního přístroje začíná na 10 kg a lze jej tedy snadno použít v provozech s častější změnou výrobního programu vyžadujících vysokou mobilitu měřidel.

Měřící a vyhodnocovací software vychází z verze pro měřící systém Aeropan A.

Základní data jako je jméno operátora, ukládání a načítání souborů lze provádět pomocí dotykové obrazovky. Při složitějších vstupech, jako je například tvorba nové kalibrační tabulky, je možné k přístroji připojit klávesnici a myš.

V základním provedení je Aeropan B určen pro provoz s měřícími pneumatickými přípravky až do počtu deseti kanálů. Konstrukce zařízení je modulová a umožňuje i připojení čidel od jiných výrobců (snímače s proudovým výstupem 0-20 mA, napěťovým výstupem 0-10V, induktivní snímače polohy, induktivní snímače závitu Aeropan, čtečky čárového kódu, ... ). Naše společnost je výrobcem hardwaru i softwaru zařízení, dokážeme tedy přístroj upravit přímo pro požadovanou aplikaci.

Technické parametry zařízení:

Rozměry (šxhxv): 380x350x400mm

Hmotnost: dle verze 10-13kg

Rozlišení: 0.1um

Přesnost: 1um nebo 1% z měřeného rozsahu

Požadavky na připojení:

Napájení: 230V/50Hz

Stlačený vzduch: 0,4-1MPa